Pan Jacek Bielan jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (I i II stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych). Ukończył również podyplomowe studia: „Zarządzanie w zakładach opieki zdrowotnej” na Uniwersytecie Gdańskim.
W latach 1988-1998 pracował jako lekarz na Oddziale Wewnętrznych Szpitala Rejonowego w Starogardzie Gd., następnie w latach 1998-2009 w Przychodni Rejonowej w Skarszewach (w tym w latach 1998-2006 także jako jej kierownik). Od 2009 r. prowadzi indywidualną praktykę lekarską w ZOZ Medpharma w Starogardzie Gd. oraz pracuje jako lekarz w miejscowym Areszcie Śledczym.
Podczas dotychczasowej pracy zawodowej uczestniczył w wielu kursach, sympozjach i szkoleniach, które dodatkowo pogłębiały jego wiedzę medyczną, a także poznać postępy w zakresie diagnostyki oraz nowe możliwości leczenia, m.in. w 2009 r. uzyskał certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, nadający mu uprawnienia do samodzielnego wykonywania badań USG w zakresie ultrasonografii ogólnej.
Reklama
Nowy dyrektor szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych - z Aresztu Śledczego
STAROGARD GD. Zarząd Województwa Pomorskiego podjął dzisiaj decyzję o powołaniu, z dniem 8 marca br., na stanowisko dyrektora Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gd. Jacka Bielana (pracuje jako lekarz w starogardzkim Areszcie Śledczym).
- (DP)
- 07.03.2011 00:00 (aktualizacja 19.08.2023 16:39)
Data dodania:
07.03.2011 00:00
KOMENTARZE
Autor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Obwodnicy nie ma i nie będzie tak jak nie ma przejazdów pod torami i nowego wiaduktu w Starogardzie.Data dodania komentarza: 16.02.2025, 06:32Źródło komentarza: WAŻNE: Duże zainteresowanie budową obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Wpłynęło 12 ofertAutor komentarza: Stanisław SierkoTreść komentarza: ... każda promocja pięknych miejsc Kociewia, a szczególnie miejsc NAJBLIŻSZYCH naszym sercom i najbliższych odległościowo jest CENNA ... brawo ... liczę na kontynuację ... pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących w Wydawnictwie Pomorskim ... Stanisław Sierko, były redaktor naczelny "Gazety Kociewsakiej" ...Data dodania komentarza: 14.02.2025, 20:42Źródło komentarza: Historia i dziedzictwo Borów Tucholskich – niezwykłe miejsca, które warto odwiedzićAutor komentarza: SYGNALISTATreść komentarza: NAWROCKI NIE NADAJE SIĘ NA PREZYDENTA TO JAK NIKODEM DYZMA MIAŁ BYĆ PREMIEREMData dodania komentarza: 14.02.2025, 09:43Źródło komentarza: [GALERIA ZDJĘĆ] Karol Nawrocki – obywatelski kandydat na prezydenta w Tczewie. Przywitany przez tłum tczewian, wyborców z Kociewia, ale też Żuław i Powiśla!Autor komentarza: DjTreść komentarza: Szkoda, że f-sz czynni e służbie ten dzień obchodzą jak każdy inny. Każda formacja dostaje nagrody na swoje święto, ale to SW stan umysłuData dodania komentarza: 13.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Święto Tradycji Służby Więziennej - spotkanie z emerytowanymi funkcjonariuszamiAutor komentarza: Duda AndriuTreść komentarza: Bla bla bla nudyData dodania komentarza: 11.02.2025, 22:11Źródło komentarza: O polityce, wyborach i haniebnej wypowiedzi minister Nowackiej. Felieton Piotra SzubarczykaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Same bzdety. Propaganda jak to jest dobrze za rządów PO. Ściema.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 04:57Źródło komentarza: Inwestycje w gminach powiatu starogardzkiego (cz. 2)
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze